Tisková zpráva nové angličtiny online:

Martina Králíčková a Ivo Toman z Taxus international představili Revoluční angličtinu 3. generace

„Jsem na jazyky hloupý; nemám na učení čas; nechci se biflovat slovíčka a gramatiku; neumím anglicky myslet...“

 Poradit si s těmito „evergreeny“ umí nový produkt firmy Taxus international. Prezentace Revoluční angličtiny 3. generace proběhla v zaplněné konferenční místnosti hotelu Majestic Plaza v Praze. 

Martina Králíčková, Ivo Toman a také Manažer pro online marketing Taxus international Pavel Jirouš přítomným zdůraznili, že 3. generace je výlučně v on-line verzi; tedy žádná CD či DVD. Novinkou dále je, že představovaná Revoluční angličtina 3. generace, narozdíl od Revoluční angličtiny 2. generace, běží též na počítačích značky Apple, tabletech i chytrých telefonech. 

„V práci na 3. generaci jsme vyšli z textů generace přechozí. Zpříjemnili jsme uživatelské prostředí; učební texty nám namluvili čtyři rodilí mluvčí – dva dospělí Američané, Brit a americký teenager… Osvědčený a úspěšný výukový systém 2. generace jsme zcela zachovali.“  Martina Králíčková, hlavní postava prezentace, připomněla styl výuky Revoluční angličtiny. Ten spočívá v doslovném překladu. Kupř. věta I´am going to call the doctor (Zavolám doktora) má v doslovném překladu podobu Jájsem jdoucí zavolat ten doktor. Revoluční angličtiny 1. a 2. generace se prodalo přes půl milionu CD. 

Revoluční angličtina odstraňuje syndrom věčného začátečníka, svým originálním pojetím simuluje pobyt v anglofonním prostředí. M.Králíčková použila příměr k fotbalistovi, který nemusí být bůhvíjak nadaný na jazyky, ale po pár letech strávených v cizině se perfektně domluví. Revoluční angličtina je bez gramatiky. Je pro věčné začátečníky. Revoluční angličtina naučí, jak myslet anglicky.

Informace, že se 3. generace prodává výlučně on-line, vzbudila ohlas. Manažer pro online marketing Pavel Jirouš ujistil: „K fungování postačí zcela standardní rychlost připojení 2 Mb za sekundu.“ 

Revoluční angličtina 3. generace se začala prodávat 8. ledna za 4990 Kč včetně DPH.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace